Zaznacz stronę

Fantazja nie musi wcale bujać w obłokach, często dotyczy spraw przyziemnych. Nam zachciało się pochodzić po sklepach, więc pojechaliśmy do Tarnowskich Gór pooglądać to i owo w nowym, chociaż jeszcze nie w pełni funkcjonującym centrum handlowym. Chodzi mi o ten obiekt powstały w miejscu Tesco. Kiedy byliśmy tam pierwszy raz trudno było znaleźć miejsce do parkowania. Ludzi było w sklepach tak wiele, że nie można było swobodnie oddychać, kupowali coś, co dla mnie stanowić mogło niepotrzebne byle co, ale oni widocznie potrzebowali takie różności.

Dzisiaj powitała nas sytuacja odmienna. Klientów niewiele, pełna swoboda poruszania się po sklepach. Widocznie wszyscy kupili już te swoje coś i teraz mogą rozkoszować się tym w cieplutkich mieszkaniach.