Zaznacz stronę




Byłem na „Spotkaniu Noworocznym” w Miasteczku Śląskim w Centrum Bankietowo Konferencyjnym Koral. Zaproszony zostałem przez Terenową Sekcję NSZZ „Solidarność” Powiatu Tarnogórskiego. Taka impreza podsumowująca działalność Sekcji organizowana jest corocznie. W części oficjalnej nastąpiło wyróżnienie nagrodami osób, które szczególnie dały się poznać jako działacze lub współpracownicy. Mnie też jak widać zauważono, bo dostałem medal. Miłe to i dające satysfakcję.