Zaznacz stronę

Wizyta duszpasterska, coroczne spotkanie z księdzem proboszczem w naszym domu przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wymiana zdań i poglądów na temat najbliższej przyszłości w naszej parafii dała mi asumpt do dalszego tworzenia… czego? Nie wyjawię, póki nie będę miał większości tekstów. Propozycja jest kusząca, muszę podejść do niej z wielką starannością, bo w razie wpadki skompromituję się na resztę życia.

Nie boję się realizacji propozycji, mam w głowie poukładane co i jak. Jednak jak nigdy mam wątpliwości, czy moja wizja utworu jest słuszna. Koniecznie muszę szybko zabrać się do realizacji, bo rozpatrywanie walorów utworu, który jeszcze nie istnieje, nie ma kompletnie sensu.