maj 1, 2026
Maj zaczynam optymistycznie, bo Słońce pięknie świeci, a przede wszystkim dobrze czuję się i jest coraz lepiej. Do kompletu piękna muszę dodać, że odwiedziły mnie moje dzieci, lecz przyznam, że bardziej z powodu urodzin Agnieszki. Minęły już, ale okazja nie zestarzała...