maj 15, 2025
Pogoda niezbyt nastrajała dzisiaj do spacerów i w ogóle do chodzenia pod gołym niebem. Mokro, nieprzyjemnie zimno, ale nie ma się co dziwić, wszak data mówi wiele. Połowa maja, zimna Zośka, a do tego moka. Mnie taka pogoda nie odstrasza, nawet lubię chodzić z...