Święta już blisko, można by zacząć odliczać godziny do wieczerzy wigilijnej, do pasterki, do radości. Niestety nie wszystkim ta radość jest dana…
Dzisiaj powinienem wtrącić wątki smutku do bożonarodzeniowych rozważań. Dwa lata temu zmarł Mirek Ogiński. Szkoda artysty, człowieka czupurnego, pełnego pomysłów i chęci działania.
Doszła do mnie przez internet wiadomość o śmierci Krzysztofa Respondka. Młody człowiek, 54 lata to wiek, kiedy artystycznie dojrzała osoba może dać z siebie wiele. Mam przed oczyma nasze ostatnie spotkanie. Nigdy bym nie przypuszczał, że faktycznie będzie ostatnie.