Zaznacz stronę

Zmieniły się przepisy ruchu drogowego na korzyść dla tych, którzy chcą pożyć dłużej. W terenie zabudowanym jeździ się prawidłowo z prędkością 50 km/h. Ja tak dzisiaj o poranku jechałem, a przede mną auto nauki jazdy zdecydowanie powiększało dystans, podejrzewam, że musiało mieć prędkość znacznie powyżej 60km/h.

Jeśli tak będzie się kształcić przyszłego kierowcę, to Bóg zapłać za takiego współużytkownika dróg. Jeśli nie prowadził auta kursant, ale instruktor zdążał do pracy, to jeszcze gorzej.

Obecna wysokość mandatów i szereg innych konsekwencji spowodowały, że widuje się mniej szaleńców. Niestety do ideału jeszcze sporo brakuje.