Data mówi wiele, ale realia mówią jeszcze więcej. Wnuczki i wnukowie łączyli się z babcią tylko elektronicznie. Jeśli nie choroba, to kwarantanna, męczy taki stan, ale podskórnie przyzwyczailiśmy się.
Z okazji Dnia Babci pozwolę sobie zacytować słowa naszej najmłodszej wnuczki. Basia zapytała niedawno:
– Babciu, czemu dorośli jedzą? Przecież już nie rosną.
Logika dziecięca jest bezcenna, potrafi człowieka sprowadzić na Ziemię.
Druga okazja dzisiejsza to imieniny Agnieszki. Świętujemy w dwójkę. Taki sposób jest bardzo na czasie.