Zachciało mi się pisać teksty do tańców, do melodii tanecznych. Tak dla wprawy. Dzisiaj wziąłem do obróbki tango. Tekst jest dla kobiety.
Ostatnie tango
Czuję, że już mnie nie kochasz,
Oczami siejesz złości chłód.
Przebywasz ze mną na pokaz,
Lecz dla mych uczuć kopiesz grób.
Zaprzeczasz, ale nie wierzę,
Kobiecą intuicją wiem.
Odzywasz się jakby zezem,
Pytając czego jeszcze chcę?
Tanga! Tanga sobie życzę,
Będę cię miała tylko w snach,
Ja już nie płaczę, ja ryczę!
Cała skąpana jestem w łzach.
Tango, ostatni nasz taniec
Potem mnie zostaw i idź precz.
Melodia w duszy zostanie,
Rytm będzie w serca pulsie drżeć.